PREKIŲ GRĄŽINIMO, KEITIMO INFORMACIJA

Prekių grąžinimo, keitimo kriterijai:

1. Informuoti pardavėją el. paštu info@voozioptics.lt apie grąžinamą prekę, nurodyti grąžinimo priežastį.
2. Grąžinti prekę turite per 30 dienų nuo siuntos gavimo.
3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
5. Prekė turi būti nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
6. Grąžinkite prekę į LP Express paštomatą - CUP Upės g. 9, Vilnius arba DPD paštomatą - CUP Upės g. 9, VILNIUS. Jeigu siunčiama per kurjerį ar paštu - prekes grąžinti adresu Konstitucijos pr. 12-3, Vilnius, LT-03202, Lietuva. Gavėjo tel. nr. +37067234451, gavėjas: UAB ABRAVA. 
7. Prekės pristatymo ir prekės grąžinimo išlaidos nėra grąžinamos ar kompensuojamos.
8. Pinigus pervesime per 7 darbo dienas nuo grąžinamos prekės gavimo.
9. Keičiant prekes į kitas spalvas, modelius, jeigu jos nebuvo brokuotos, prekės grąžinimo išlaidas ir naujos prekės pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Keičiant prekę reikia atlikti naują užsakymą, už seną užsakymą pinigai grąžinami per 7 d.d. nuo grąžintos siuntos pristatymo datos. 

PREKIŲ PRISTATYMO INFORMACIJA


Lietuvoje prekės pristatomos registruotu paštu, LP Express kurjeriu arba į LP Express ir DPD paštomatus. Į Kuršių Neriją prekes siunčiame tik registruotu Lietuvos paštu, kurjeriu ar į paštomatus prekės nesiunčiamos.

Prekės pristatomos per 1-5 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos.

Dėl švenčių ar kitų ne nuo mūsų priklausančių priežasčių (pvz.: šventiniu laikotarpiu, karantino metu) šis terminas gali prasitęsti.


Svarbu!
Prekės pristatymo metu patikrinkite prekės siuntos būklę. Jeigu pastebėjote, kad įpakavimas yra pažeistas, įsitikinkite, ar nepažeista Jūsų užsakyta prekė. Jei prekė yra pažeista, nepriimkite siuntos, ant sąskaitos faktūros ar priėmimo perdavimo akto pažymėkite, kad prekė yra pažeista bei informuokite mus elektroniniu paštu info@voozioptics.lt Jums pasirašius ant sąskaitos faktūros ar priėmimo perdavimo akto be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga.

Mes neatsakome, jeigu prekės bus prarastos siuntimo metu, jei neteisingai įvedėte pristatymo adresą.
KILUS KLAUSIMAMS, PRAŠOME KREIPTIS EL.PAŠTU info@voozioptics.lt ARBA TELEFONU +37067234451

* Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" (2001 m. birželio 29 d.). Prekę galite grąžinti arba pakeisti kita per 30 dienų nuo siuntos gavimo.