VOOZI GARANTIJA

Garantijos taisyklės:

1. Garantija taikoma visais atvejais, nesvarbu ar akinius sulaužysite, pervažiuosite ar kaip kitaip pažeisite ir dėl šios priežasties nebegalėsite jų nešioti ar pažeidimai trukdys geram matomumui. 
2. Su šia garantija akinius nemokamai pakeisime naujais 1 kartą.
3. Garantija taikoma 1 metų laikotarpiui nuo prekių įsigijimo datos.
4. Garantija netaikoma jeigu akinius galima toliau naudoti, tai yra nuo natūralaus naudojimo atsiradus įbrėžimams ant rėmelio ar lęšių, kai tai netrukdo matymui ir nekeičia matomo vaizdo ir kitais atvejais, kai akiniais galima be jokių problemų toliau naudotis.
5. Atsitikus garantiniam įvykiui, susisiekite su mumis info@voozioptics.lt , atsiųskite pažeidimų nuotraukas ir informaciją apie aplinkybes.
6. Per 2-3 darbo dienas išsiųsime naujus akinius (be papildomų aksesuarų) Jūsų adresu ar paštomatu kaip nurodyta užsakymo informacijoje.
7. Siuntimo išlaidas padengia pirkėjas.
7. Garantija taikoma tik akinių rėmeliams ir lęšiams. Aksesuarams garantija netaikoma ir keičiant akinius nauji aksesuarai nėra pridedami.
8. Jeigu užsakytos spalvos ar modelio keitimo metu nebeturėtume, būtų keičiama į kitos spalvos tokį patį modelį arba į kitą modelį, kurio kaina tokia pati. Jeigu akinių visiškai neturėtume kuo pakeisti, klientui būtų grąžinami pinigai.
9. Prekės įsigytos 1+1 akcijos metu, t.y. perkant 1 akinius antri gaunami dovanų, garantija taikoma tik vienam iš modelių.


*Garantija taikoma prekėms įsigytoms nuo 2022 gegužės mėnesio 1 dienos.