Atsiliepimai

Klientų atsiliepimai apie VOOZI akinius
Based on 569 reviews
97%
(550)
3%
(15)
1%
(3)
0%
(1)
0%
(0)
Brainy Matinė mėlyna

Puikiai akinukai tiko. Vaikas labai patenkintas👍 Visada užsideda dabar žiūrėdamas planšetę🤩
Ačiū už greitą pristatymą ir malonų bendradarbiavimą😉

Labai patogūs ir stilingi akinukais... Net vaikams jie labai patiko ir nuolat juos užsideda paimdami telefonus ar žiūrėdami televizorių... Be to jie universalūs, net nesimatavus puikiai tiko prie veido bruožų... Sėkmės Jums...

Akinukai

Pagaliau Kalėdų Senelis atnešė mūsų ilgai lauktus akinukus. super 😍😍😍

Akiniai nuo saulės vaikams

Vaikai džiaugiasi akinukais. Nustebino įpakavimas. Yra ir akinių dėklas, taip pat ir maišelis akiniams nešioti. Taip pat servėtėlė akiniams valyti. Vaikai labai patenkinti. Ačiū ;)

Vaikiški akinukai

Labai gražus įpakavimas, visko ko reikia akinukams (tvirtas dėklas, servėtėlė valyti akiniams ir net maišelis akiniams nešioti). Vaikai labai patenkinti ir pasididžiavę savo akinukais. Ačiū ;)

Liuks akiniai nuo saulės

Visi trys turim ir džiaugemės 😀

Akinukai

Labai faini akinukai .Turime juos keturis. Abu mažieji turi nuo saulės ir žiūrėjimui .Modeliukus turime abiems amžiaus grupėms . Patogūs ,tvirti vaikai su dideliu noru juos dedasi ,žiūrėdami televizorių ,telefoną ,kompiuterį .Esam labai patenkinti juos įsigiją .Jie nerealūs, o vaikai su jais nesiskire .

Akinukai

Labai faini akinukai .Turime juos keturis. Abu mažieji turi nuo saulės ir žiūrėjimui .Modeliukus turime abiems amžiaus grupėms . Patogūs ,tvirti vaikai su dideliu noru juos dedasi .Esam labai patenkinti juos įsigiją ,nes didžkis vis skundėsi galvos skausmais (tai ir buvo stimulas juos įsigyti),su akinukais žiūri televizorių,kompiuterį ,telefoną ir jau nebesiskundžia, kad skauda galvytę .Mes esame sužavėti ,patenkinti akinukais jie nerealūs o vaikai su jais nesiskire .

J
Brainy Matinė Juoda-Žalia
Jūratė
Akinukai

Labai faini akinukai .Turime juos keturis. Abu mažieji turi nuo saulės ir žiūrėjimui .Modeliukus turime abiems amžiaus grupėms . Patogūs ,tvirti vaikai su dideliu noru juos dedasi .Esam labai patenkinti juos įsigiją .Jie nerealūs, o vaikai su jais nesiskire .

Akiniai nuo saulės

Pirkau Voozi akinius nuo saulės sau ir savo dviem mergaitėm. Akiniai labai smagūs, mergaites pakerėjo stiklų blizgėjimas su spalva. Akiniai lankstūs ir tikimės, kad tarnaus labai ilgai :)

V
Brainy Matinė Juoda-Žalia
Viaka

Labai mėgstami akiniai,mano abu vaikai labai patenkinti. Jie iš tiesų labai kokybiški ir pritaikyti vaikams.
Ačiū. ♥️😎

Vaikui labai patinka, ir šeip nešioja nesėdint prie kompiutėrių.

Laimingi pirkėjai

Labai džiaugiamės pirkiniu! Rinkinyje ne tik akinukai, bet ir dėžutė bei šluostė akinukams valyti, bus patogu visur vežtis kartu su savimi. Ačiū!

Jau džiaugiuosi savo akiniais, viskas puikiai, geri ir naudingi priedai 😊

Akinukai liuks

Vaikas labai patenkintas akinukais. Kai pauks mažylis, pirksim ir jam ☺️. Nes atiminėja iš brolio :)

Labai noriai nešioja, nereikia net priminti. Greitas pristatymas( per para), esam labai patenkinti esame

R
Nifty Matinė Juoda
Raimonda K.
Puikūs akinukai

Dukra labai patenkinta, visiškai nebeskauda akių pasimokius prie kompiuterio ar pažaidus telefonu, 11m. mergaitei puikiai tiko, net ir man pačiai tinka, nes kojelės lanksčios, išsilenkia į išorę kiek reikia. Dukra nenori nusiimti net kai nesėdi prie kompiuterio, nes akiniai labai patogūs. Tikrai rekomenduoju!

J
Nifty Matinė Juoda
Jūratė Č.
Puikūs!

Labai džiaugiamės, sūnus pradžioje sakė, "nenoriu atrodyt, kaip mokaliukas!", bet mielai nešioja, kartais ir ne prie kompiuterio ;) Dėkojame

Vaikas labai laukė akinukų. Kai gavo, (dvi dienos po užsakymo,SUPER OPERATYVIAI) net nereikia versti, kad užsidėtų. Labai jais džiaugiasi. Akinukai gražūs, patogūs ir labai lengvučiai.
Ačiū ir didžiausios sėkmės Jums :-)

Voozi matinė raudona

Kokybiški akinių rėmeliai,dukra būna su jais visa dieną😊geri kokybiški rėmeliai👍bei stiklai👍

Akinukai

Labai patogūs ir vaikas patenkintas,super.nešioja ir kai nesėdi prie kompiuterio.

Dziaugiasi akinukais o as saugesnem akutem😊

Sveiki. Esame labai patenkinti ir vaikams patinka tinka tai pat ir man pačiai tikrai jie blokuoja tą mėlyną spalva ačiū aš jumis daug kam rekomenduosiu😍

Puikus aptarnavimas

Pirmą kartą užsakius akinius, nusprendžiau atšaukti užsakymą, viskas vyko labai greitai, susisiekus su įmone, jie netrukus atšaukė užsakymą, kitą rytą jau buvo gražintas apmokėjimas.

Vis dėl to užsakiau akinius vėl, gavau per 2 d.d, akinių vyreliai lankstosi į išorinę pusę, todėl tarnaus ilgiau, likau tikrai maloniai nustebinta, sėkmės!